Aýa raıy
Astana -16 °S
Almaty -9 °S
valıýta baǵamy
USD 421.58
EUR 496.83
RUB 5.53
CNY 62.20

Bokstan Qazaqstan chempıonaty: Jartylaı fınaldaǵy boksshylardyń esimi belgili boldy

2020 jyldyń 27 qarasha 2020 22:31

ShYMKENT. QazAqparat – Shymkentte bokstan ótip jatqan el chempıonatynda shırek fınaldyq kezdesýler aıaqtaldy, dep habarlaıdy QazAqparat tilshisi.

Álııa Júsipova atyndaǵy Shymkent sport kesheninde bokstan 2020 jylǵy Qazaqstan chempıonatynyń jartylaı fınaly 28 qarashada saǵat 12.00-de bastalady.

Sanıtarlyq jaǵdaıǵa baılanysty kórermen zalǵa kirgizilmeıdi. Biraq barlyq jekpe-jekti Qazsport telearnasy tikeleı efırde kórsetedi.

El chempıonatynda jartylaı fınalǵa shyqqan boksshylar:

Qyzdar

48 kelige deıingi salmaqta:

Alýa Balqybekova (Jambyl oblysy) – Roksana Ǵasymova (Jambyl oblysy);

Jazıra Oraqbaeva (Almaty) – Araılym Marat (Nur-Sultan)


51 kelige deıingi salmaqta:

Jaına Shekerbekova (Shymkent) – Angelına Lýkas (Shymkent);

Jansaıa Ábdiraımova (Jambyl oblysy) – Nazym Qyzaıbaı (Almaty).


54 kelige deıingi salmaqta:

Dına Jolaman (Aqmola oblysy) – Dámetken Kelimbet (Qyzylorda oblysy);

Balaýsa Muzdyman (Almaty oblysy) – Aıgerim Oshaqbaı (Jambyl oblysy).


57 kelige deıingi salmaqta:

Aıjan Qojabekova (Qaraǵandy oblysy) – Nazym Ianova (Atyraý oblysy);

Vladıslava Kýhta (Qostanaı oblysy) – Sánııa Sultanqyzy (Nur-Sultan).


60 kelige deıingi salmaqta:

Karına Ibragımova (Aqmola oblysy) – Adına Qaldybaı (Jambyl oblysy);

Rımma Volosenko (Nur-Sultan) – Aıdana Zabynbekova (Aqtóbe oblysy).


64 kelige deıingi salmaqta:

Janna Serikova (Qostanaı oblysy) – Mılana Safronova (Qaraǵandy oblysy);

Laýra Esengeldi (Shymkent) – Jansaıa Baltabekova (Aqmola oblysy).


69 kelige deıingi salmaqta:

Darıǵa Shákimova (Almaty) – Jasmın Qızatova (Qaraǵandy oblysy);

Baljan Asqar (Jambyl oblysy) – Valentına Halzova (Nur-Sultan).


75 kelige deıingi salmaqta:

Araılym Begdildá (Jambyl oblysy) – Nadejda Rıabets (Qostanaı oblysy);

Ásem Sultanova (Almaty) – Marına Volnova (Nur-Sultan).


81 kelige deıingi salmaqta:

Farıza Sholtaı (Shymkent) – Eldana Tálipova (Almaty);

Vıoletta Knıazeva (Qaraǵandy oblysy) – Gúlsaıa Erjan (Qyzylorda oblysy).


81+

Dına Islambekova (Shymkent) – Albına Vahıtova (SQO);

Valerııa Aksenova (Aqmola oblysy) – Lázzat Kúngeıbaeva (Nur-Sultan).


Erler

49 kelige deıingi salmaqta:

Temirtas Júsipov (Aqmola oblysy) – Ermek Mádıev (Jambyl oblysy);

Danııal Sábıt (BQO) – Bekzat Amangeldınov (Pavlodar oblysy).


52 kelige deıingi salmaqta:

Sáken Bıbosynov (Túrkistan oblysy) – Damır Ábdiqadyr (Almaty oblysy);

Oljas Baınııazov (Atyraý oblysy) – Mahmut Sabyrhan (Shymkent).


57 kelige deıingi salmaqta:

Serik Temirjanov (Pavlodar oblysy) – Beıbarys Jeksen (Jambyl oblysy);

Talǵat Syrymbetov (Qaraǵandy oblysy) – Orazbek Asylqulov (Aqmola oblysy).


60 kelige deıingi salmaqta:

Samatáli Tóltaev (Mańǵystaý oblysy) – Vasılıı Samchýk (Qaraǵandy oblysy);

Іlııas Súleımenov (Nur-Sultan) – Beknur Ojanov (ShQO).


63 kelige deıingi salmaqta:

Zákir Safıýllın (Shymkent) – Ersultan Bolat (Aqmola oblysy);

Ertýǵan Zeınýllınov (Almaty oblysy) – Dilmurat Mıjıtov (Almaty).


69 kelige deıingi salmaqta:

Abylaıhan Júsipov (Qaraǵandy oblysy) – Qýan Qýatov (Pavlodar oblysy);

Aıatýlla Tákijanov (Pavlodar oblysy) – Asylanbek Shymbergenov (Jambyl oblysy).


75 kelige deıingi salmaqta:

Ábilhan Amanqul (Jambyl oblysy) – Ermahan Jakpekov (ShQO);

Nurqanat Raıys (Atyraý oblysy) – Aman Qazanǵapov (Jambyl oblysy).


81 kelige deıingi salmaqta:

Bekzat Nurdáýlet (Mańǵystaý oblysy) – Bekbolat Ábdikerim (Túrkistan oblysy);

Baýyrjan Baıǵonshekov (Pavlodar oblysy) – Nurbek Oralbaı (Nur-Sultan).


91 kelige deıingi salmaqta:

Aıbek Oralbaı (Nur-Sultan) – Nurlan Sabyrov (Mańǵystaý oblysy);

Abzal Quttybekov (Túrkistan oblysy) – Saǵyndyq Toǵambaı (Nur-Sultan).


+91

Qamshybek Qońqabaev (Qyzylorda oblysy) – Damır Toıbaı (Almaty);

Aıboldy Dáýrenuly (Mańǵystaý oblysy) – Nurlan Saparbaı (Túrkistan oblysy).


Avtor Aıan Bekenuly
Basty sózder: Sport, Aımaq, Shymkent, Boks,
Joǵary qaraı