Ауа райы
Астана 23 °С
Алматы 31 °С
валюта бағамы
USD 412.55
EUR 468.66
RUB 5.79
CNY 58.80

«Жас өркен» балалар байқауының финалына өткендер белгілі болды

2020 жылдың 24 наурыз 2020 02:28

НҰР-СҰЛТАН. ҚазАқпарат - «Жас өркен» республикалық балалар байқауының екінші кезеңі аяқталды. Бұл туралы Ғалым Байтоқ Facebook-тегі парақшасында жазды, деп хабарлайды ҚазАқпарат.

«Жас өркен» республикалық балалар сыйлығының екінші кезеңіне дауыс беру аяқталды. Ұйымдастыру комитеті финалға шыққандарды құттықтайды», - делінген хабарламада.

Осы кезеңге өткендер ұйымдастырушыларға қажетті құжаттарды жіберуі тиіс.

Байқаудың үшінші кезеңі - ақтық сында дауыс беру «Халықтың сүйіктісі» сыйлығы сайтында 29 наурыз-12 сәуір аралығында өтеді.


Финалға өткен дарынды балалар тізімі:

1. «Жас зерттеуші»

1.Қали Асанәлі – Қостанай облысы;
2. Сағын Даниял – БҚО;
3. Рахымбаев Темирлан – Нұр-Сұлтан қаласы;
4. Нәрікбай Нұркен – Қарағанды облысы.

2. «Жас дарын» (бала актер)
1. Пазыл Мәди – Қарағанды облысы;
2. Сарьян София – Қостанай облысы;
3. Серікбол Ақмарал – Павлодар облысы;
4. Құрмет Гүлден – Атырау облысы.


3. «Жас толағай» (Жас спортшы)
1. Тілеуберген Таңсұлу – Қостанай облысы;
2. Әміржанова Анель – Қостанай облысы;
3. Аманғалиев Данияр – ШҚО;
4. Омарханов Әмір – Қарағанды облысы.


4. «Жас патриот»
1. Рябец Иван – Қостанай облысы;
2. Матюшонок Дарья – Павлодар облысы;
3. Бекназар Мейрамбеков – Туркестанская область;
4. Петров Сергей – Павлодар облысы.


5. «Жас эколог»
1. Жуматаев Арман – Қостанай облысы;
2. Салимжанов Абылай – Қарағанды облысы;
3. Мусина Аружан – Қостанай облысы;
4. Баразбаева Дильназ – Павлодар облысы.


6. «Жас қанат»
1. Ораз Аруна – Қостанай облысы;
2. Тілекқабыл Альфия – Атырау облысы;
3. Кунщикова Мария – Қостанай облысы;
4. Төлеусары Бексұлтан – Ақтөбе облысы.


7. «Жас биші»
1. Сұлтан Амира –Нұр-Сұлтан
2. Қасымхан Мерей – Қостанай облысы;
3. Әскерова Мәлика – Нұр-Сұлтан;
4. Төртқара Ажар – Қостанай облысы.

8. «Жас қалам»
1. Хамзина Дариға – Қостанай облысы;
2. Кайрула Мәдина – Қарағанды облысы;
3. Әбдіқаһарова Ақтоты – Қарағанды облысы;
4. Нысанқұл Дариға – Ақтөбе облысы.


9. «Жас блоггер»
1. Абдулла Саят – Қарағанды облысы;
2. Ержан Ербатыр – Павлодар облысы;
3. Нысамбаев Ұлан – Қарағанды облысы;
4. Тоқсанбаева Қарақат – Ақтөбе облысы.


10. «Үздік ерікті»
1. Пимичева Анель – Қостанай облысы;
2. Жаркенов Бағлан – Қарағанды облысы;
3. Өмірхан Күнайым – Қарағанды облысы;
4. Рыбин Данила – Павлодар облысы.


11. «Жас ақын»
1. Асқар Мағжан – Қарағанды облысы;
2. Князев Артем – Қостанай облысы;
3. Асығатұлы Шыңғыс – Павлодар облысы;
4. Батырқайыр Диас – Қостанай облысы.


12. «Жас суретші»
1. Болат Гауһар – Нұр-Сұлтан қаласы;
2. Өтепова Дана – Қостанай облысы;
3. Мұртазина Алина – Қарағанды облысы;
4. Чингинина Әсем – Павлодар облысы.


13.«Жас музыкант»
1. Арина Серебренникова –Нұр-Сұлтан;
2. Данияр Әнел – Павлодар облысы;
3. Кий Екатерина – Қостанай облысы;
4. Тәнкеев Батыржан – Қостанай облысы.


14. «Үздік IT бастама»
1. Жұмаділов Алишер – Қостанай облысы;
2. Жүсіпов Самат – Қарағанды облысы;
3. Ералиев Мұхаммед – Қарағанды облысы;
4. Орынбай Бахтияр – Қарағанды облысы.

Басты сөздер: Өнер,
Жоғары қарай